Kurumsal E-Ticaret Sitesi

Neden KemalHoca Teknik?

Geçmişten gelen tecrübe ile..

1975'ten beri ticaret hayatına devam eden Kemal Hoca Teknik, şimdi E-Ticaretin yeni yüzü olmak için hizmetinizde.

Firmamız, kaliteli hırdavat ürünleri, çeşitli markalara ait akülü el aletleri, bahçe el aletleri, iş güvenliği malzemeleri, boya malzemeleri, bahçe makineleri, benzinli motorlu testere, Bosch markalı elektrikli el aletleri, Makita markalı akülü el aletleri ve endüstri makineleri satışı yapmaktadır. Farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Temel değerlerimiz, dürüst ticaret, müşteri memnuniyeti, güvenilir alışveriş ve itibardır. Bu değerlerimizi müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde yansıtmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sağlamak için çalışıyoruz ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz. Kaliteli hizmetimiz ve müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisi sayesinde itibarımız her geçen gün artıyor.

E-Ticaretin yeni yüzü kemalhocateknik.com'da

Müşterilerimize hızlı ve güvenli alışveriş deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. İnternet sitemiz üzerinden çok sayıda ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca, müşterilerimize uyguladığımız uygun fiyat politikası ve güvenilir ödeme yöntemleri ile de müşterilerimizin alışveriş deneyimlerini daha da iyi hale getiriyoruz.

Binlerce ürün tedariği yaparak büyük başarılara imza attık. Bu başarılarımızın arkasında müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet, geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat politikamız ve güvenilir ödeme yöntemlerimiz yer almaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sağlamak ve en iyi hizmeti sunmak için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Geleceğe yönelik hedeflerimiz arasında, tüm dünyaya satış yapacak potansiyel ürün çeşitlerini barındırmak yer almaktadır. Bu hedefimiz doğrultusunda, ürün yelpazemizi genişletmeye ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak, sektörde lider bir konumda olmaktır. Misyonumuz ise müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktır. Bu doğrultuda, en kaliteli hizmeti sunmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam edeceğiz.

2.9 Kg

Bahçe Ekipmanları

  • Motorlu Testere
  • Motorlu Tırpan
  • Çim Biçme Makinası
  • Budama Makası

Hırdavat 

  • Bosch El Aletleri
  • Makita El Aletleri
  • Dewalt El Aletleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir